BIOPTIC

HASSAS GÖZ ÇEVRESİ İÇİN ÇOKLU ÇÖZÜMLER

h06a.jpg

HASSAS GÖZ ÇEVRESİ İÇİN ÇOKLU ÇÖZÜMLER
Göz çevresindeki cilt oldukça zayıftır ve kesinlikle yüzün en hassas noktasıdır. Göz altı torbaları veya halkaları yorgunluğa karşı göz çevresinin verdiği ilk tepkilerdir. Bu yüzden bu hassas bölgenin çok erken başlayan, devamlı ve derinlemesine yapılan bir bakıma ihtiyacı vardır.

 

Araştırma laboratuarlarımız, cilt bakımı sırasında fark edilen pek çok göz çevresi problemine çözüm olabilecek çok özel bir göz bakım serisi geliştirdi.
Mikro sirkülasyonu harekete geçirerek lenfatik ve venöz dolaşımı destekler. Uyandığımızda gözlerimizin neden şiş olduğunu göz kaslarının tüm gece dinlenmiş olmalarıyla açıklayabiliriz.
KIRIŞIKLIKLAR: İlk yaşlanma belirtileri olarak göz çevresinde oluşan kırışıklık ve ince çizgiler “kaz ayağı” olarak adlandırılır.

KOYU HALKALAR: Koyu halkalar, mikro sirkülasyon sisteminin bozuk olması sonucunda görülür. Yaşlandıkça, kılcal damar duvarları gevşer. Kan dolaşımı bozulmaya başlar(venöz statiz). Bu süreçle birlikte yüzün en ince deri tabakasına sahip olan göz altında, koyu halkalar belirmeye başlar.

ŞİŞKİNLİK: Gözaltında meydana gelen şişkinlik aslında alt göz kapağının şişmesidir. İki ayrı nedeni vardır:
- Ödemsel Şişkinlik: Lenflerin yavaşlaması sonucu oluşur.
- Genetik Şişkinlik: Göz altında, yağ hücrelerinin aşırı oluşması ile meydana gelir.

 

 

GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI

YÜZÜN EN HASSAS BÖLGESİ İÇİN

h06b.jpg

E16. BI-PHASE MAKE-UP REMOVER
Bu etkili yağ ve su emülsiyonu, formülündeki dekonjestan ve sakinleştirici peygamber çiçeği suyu ile hassas göz çevresini derinlemesine temizler.

E21. REPAIR CONCENTRATE FLUID
Kırışıklık önleyici, göz altı koyu halkaları ve torbalanmaları azaltıcı ,sakinleştirici etkilere sahip çok yönlü bir göz bakım kremidir. İçeriğindeki Algisium C2 ile göz altında yağ torbası birikimini önleyicidir.

E229. MICRO-COLLAGEN LIFTING
Yenilikçi bir içerik olan “Micro-collagen” cildi hızla besler, ince çizgileri doldurur ve cildi pürüzsüzleştirir. Cilde doğal ışıltısını yeniden kazandırarak yorgunluğun tüm izlerini siler.

E231. BAGS REDUCER MASK
Yumuşak ve jel dokusu ile bu maske göz altında biriken ödemi dağıtır ve anında rahatlama sağlar. Mikro dolaşımı hızlandırarak şişkinlikleri azaltır.

E232. PHYTO CAPSULES ANTI-FATIGUE
E vitamini, Silox GT (yeşil çay) ve papatyanın biraraya geldiği bu eşsiz göz bakım kapsülleri, ince kırışıklıkların göz altı koyu halkalarının ve torbalarının görünümünü azaltırken; aynı zamanda göz çevresini yeniden canlandırır.

 

E354. ANTI-DARK CIRCLES FLUID
Mikro dolaşımı destekleyerek zayıf dolaşımdan kaynaklanan pigment depolarının (göz altı koyu halkaları) eliminasyonunu hızlandırır. Bölgesel damar genişlemelerini azaltması ile de ödem önleyici etki gösterir.

E815. COLD PATCH
İçeriğindeki salatalık, hamamelis ve termal kaynak suyu ile bu özel soğuk küpler, kan dolaşımını hızlandırıcı, göz çevresini nemlendirici ve rahatlatıcıdır. Bozuk mikro dolaşım nedeniyle oluşan koyu halka ve ödemi azaltır. Şiş gözleri rahatlatmak ve yorgunluk izlerini silmek için idealdir.

E816. COOL MASK
Özellikle hassas göz çevresi için geliştirilmiş bu maske, yorgun gözleri dinlendirir ve rahatlatır, cildi yumuşatır, mikro sirkülasyonu hızlandırarak koyu halkaları ve torbaları azaltır. Gözlerdeki yorgunluğu gidermek ve gözaltı torbalarını azaltmak için soğuk; rahatlatıcı etki için sıcak uygulanmalıdır.

E860. TWIN-PATCH
Tüm göz bakım ürünleri ile kombine edilebilecek bu özel jel kompleks, göz altındaki su ve yağ torbaları ile mücadele eder. Göz çevresini yumuşatır ve cilde canlılık verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Ettiniz mi? Tıklayın